Projektowanie form

Dobra odlewania, dobry detal - a wszystko to zaczyna się od formy.

Każda minuta poświęcona na wykonanie prawidłowej konstrukcji formy to godziny oszczędności w wykonaniu formy i produkcji detali. Tutaj zaczyna się i kończy cena detalu. Zdając sobie sprawę z tego, skupia to naszą uwagę. Postęp szybkości projektowania form opiera się na ciągłym rozwoju zaawansowanych programów CAD / CAM, dlatego nasza firma wykupiła licencję na program oraz wieloletnią aktualizację. Postęp w metodzie projektowania (teoria płynów) codziennie przynosi nowe rozwiązania z którymi zapoznajemy się na sympozjach, aby potem stosować je w naszych formach.

Niezbędnym warunkiem, a wręcz drogą do sukcesu jest bazowanie na doświadczeniu. Dlatego zatrudniamy konstruktora z wieloletnim stażem, a w uzasadnionych warunkach konsultujemy nasze rozwiązania dla osiągnięcia spodziewanego rezultatu.

GALJA SP. Z O.O. SP.K.

INNOWACYJNOŚĆ, JAKOŚĆ & ELASTYCZNOŚĆ

Odlewnia ciśnieniowa Znalu i Aluminium

Firma GALJA proponuje swoim klientom usługi odlewnicze najlepszej jakości. Odlewy spełniają wymogi dokładności geometrycznej do 0,01mm oraz grubości ścianki nawet do 0.5mm.
czytaj więcej

Powłoki Galwaniczne i Proszkowe

Lakiernia GALJA wyposażona jest w nowoczesne urządzenia firmy WAGNER dzięki czemu produkty GALJA uzyskują bardzo wysokiej jakości powłoki proszkowe i znakomite wykończenie powierzchni.
czytaj więcej

Usługi montażowe podzespołów i wyrobów

Pracownicy GALJA dbają o najwyższy standard usług przy zachowaniu przystępnej ceny rynkowej. Zapewniamy cały proces produkcji elementów obejmujący także obróbkę mechaniczną i wykańczającą.
czytaj więcej

Projektowanie form

Dobra odlewania, dobry detal - a wszystko to zaczyna się od formy.
czytaj więcej