Odlewanie ciśnieniowe aluminium i znalu

Firma GALJA proponuje swoim klientom usługi odlewnicze najlepszej jakości. Odlewy spełniają wymogi dokładności geometrycznej do 0,01 mm oraz grubości ścianki nawet do 0,5 mm.

Odlewanie znalu

Odlewanie ciśnieniowe ZNALu to pasja Dyrektora zakładu, dbałość o szczegóły wykonanych detali, parametrów wtrysku oraz ciągłe szkolenia personelu zapewniają stałą i stabilną produkcję.

Wykonujemy detale od 5g do 700g z dokładnością wymiarową do +/- 0,05mm na maszynach gorąco komorowych o sile zwarcia od 50t do 150t, zapewniamy moce produkcyjne na poziomie 75t/miesiąc.

Przeważająca produkcja przeznaczona jest dla przemysłu samochodowego, ale to nie zamyka nas na inne branże i dlatego rozwijamy współpracę z producentami oświetlenia, AGD, RTV, zamków, okuć oraz armatury.

Odlewanie aluminium

Odlewanie aluminium to uzupełnienie oferty dla klientów których ZNAL nie spełnia wymagań.

Wielu klientów ma potrzebę wykonania odlewów lekkich o dużej wytrzymałości mechanicznej i do nich skierowana jest nasza oferta.

Wykonujemy odlewy aluminiowe o masie do 4.6kg, a siła zwarcia to 580t. Zapewniamy również obróbkę detali na maszynie CNC (Mikron) z prędkością 20 000 obr./min. uzyskując najlepsze parametry pracy.