Powłoki galwaniczne i proszkowe

Lakiernia proszkowa GALJA wyposażona jest w nowoczesne urządzenia firmy WAGNER dzięki czemu produkty GALJA uzyskują bardzo wysokiej jakości powłoki proszkowe i znakomite wykończenie powierzchni.

POWŁOKI PROSZKOWE

Lakierowanie proszkowe to najbardziej ekologiczna, a przez to popularna metoda zabezpieczenia wyrobów przed korozją dającą ogromne możliwości doboru koloru, ale skupmy się na aspekcie odporności.

Norma budowlana mówi, że wyroby mają wytrzymać 96h w komorze solnej i większość klientów tego oczekuje nie zdając sobie sprawy, że jest to minimum, a mogą uzyskać znacznie więcej co może stanowić przewagę na rynku.

Nasz firma wdrożyła proces technologiczny przygotowania powierzchni ZNALu opracowany przez światowego lidera branży chemicznej. Zapewnia on wytrzymałość korozyjną na poziomie: 480h w komorze solnej, 240h w komorze klimatycznej oraz test PV1210 dla branży automotive.

Oczywiście wykonujemy standardowo pomiar grubości lakieru oraz przyczepności na życzenie klienta, a jako dodatkową usługę, badania w komorze solnej lub klimatycznej.

Powłoki galwaniczne

Współpracujemy z najlepszymi firmami w Polsce jak i w Niemczech w zakresie nakładania powłok galwanicznych dekoracyjnych oraz technicznych. Wieloletnia współpraca zaowocowała tym, że dobór technologii obywa się zarówno w odlewni jak i w galwanizerni co gwarantuje eliminację braków, a co za tym idzie uzyskanie najlepszej ceny na rynku.

Oferujemy powłoki Cu-Ni-Cr, Cu-Ni szczotkowany, Ni satyna, Cr satyna, cynkowanie galwaniczne niebieskie oraz żółte bez Cr+6.