Usługi montażowe podzespołów i wyrobów

Pracownicy GALJA dbają o najwyższy standard usług przy zachowaniu przystępnej ceny rynkowej. Zapewniamy cały proces produkcji elementów obejmujący także obróbkę mechaniczną i wykańczającą.
Automatyczny montaż

Coraz częściej spotykamy się z tym, że klient chce otrzymać gotowy, kompletny wyrób (zmontowany i zapakowany), czasem nawet życzy sobie jego wysłanie wprost do odbiorcy, aby nie ponosić kosztów jego magazynowania, logistyki i kontroli.

Firma Galja jest na to przygotowania i świadczy już takie usługi. W zależności od wielkości produkcji i jej skomplikowania budujemy dedykowane urządzenia i maszyny oraz organizujemy zakup komponentów niezbędnych do wykonania kompletnego wyrobu.

Kontrolujemy, pakujemy i wysyłamy pod wskazany adres.

OBRÓBKA WIBROŚCIERNA

Obróbka wibrościerna polega na czyszczeniu odlewów za pomocą maszyny kołowo wibrościernej firmy ROSLER przy użyciu kształtek ceramicznych oraz płynów myjących tej samej firmy. System ten charakteryzuje się wysoką wydajnością oraz bardzo dobrym wygładzaniem powierzchni zewnętrznych.

Jest to optymalna obróbka elementów małych i średnich. W przeciwieństwie do tradycyjnych sposobów usuwania gratu (rozwiercanie, obtaczanie, frezowanie , szlifowanie taśmowe, obcinanie, ścieranie itp.) które tylko zmniejszają poziom nierówności obróbki – technika wibrościerna zapewnia pełne odgratowanie całej powierzchni obrabianego elementu. Technika wibrościerna obok gratowania umożliwia inne wykończenia zewnętrzne, a w szczególności:

  • oczyszczanie, polerowanie, usuwanie zendry
  • usuwanie rdzy, nadawanie połysku, wygładzanie
  • szlifowanie zgrubne oraz odłuszczanie.

Oraz inne formy obróbki zgodne z zamówieniem i specyfikacją naszych klientów, m.in. :

  • okrawanie maszynowe (odlewy poddajemy okrawaniu na prasach hydraulicznych Firmy OVERMANN o sile 50 ton),
  • nitowanie radialne (zagławianie radialne nitów o średnicy 8mm),
  • szlifowanie (wykonujemy obróbkę wykończeniową powierzchni za pomocą narzędzi ściernych w wyniku której uzyskujemy gładkość obrobionych powierzchni),
  • gwintowanie (wykonujemy gwintowanie na wiertarkach za pomocą gwintowników, noży lub głowic gwinciarskich),
  • frezowanie (wykonujemy frezowanie płaszczyzn, rowków, powierzchni kształtowych. Frezowanie w GALJA wykonywane jest obrotowymi narzędziami wieloostrzowymi – frezami – na frezarce stołowej firmy FRIDRICH DECKEL),
  • rozwiercanie.

GALJA SP. Z O.O. SP.K.

INNOWACYJNOŚĆ, JAKOŚĆ & ELASTYCZNOŚĆ

Odlewnia ciśnieniowa Znalu i Aluminium

Firma GALJA proponuje swoim klientom usługi odlewnicze najlepszej jakości. Odlewy spełniają wymogi dokładności geometrycznej do 0,01mm oraz grubości ścianki nawet do 0.5mm.
czytaj więcej

Powłoki Galwaniczne i Proszkowe

Lakiernia GALJA wyposażona jest w nowoczesne urządzenia firmy WAGNER dzięki czemu produkty GALJA uzyskują bardzo wysokiej jakości powłoki proszkowe i znakomite wykończenie powierzchni.
czytaj więcej

Usługi montażowe podzespołów i wyrobów

Pracownicy GALJA dbają o najwyższy standard usług przy zachowaniu przystępnej ceny rynkowej. Zapewniamy cały proces produkcji elementów obejmujący także obróbkę mechaniczną i wykańczającą.
czytaj więcej

Projektowanie form

Dobra odlewania, dobry detal - a wszystko to zaczyna się od formy.
czytaj więcej